Balónkové dekorace

Balónkové výstavy

Obří balónkové fotografie, pyramidy, orientální tržiště, Eiffelova věž, palmový háj, historická tramvaj, ... Témata, která přitahují pozornost jak malých tak i velkých. Máte prostory? Výborně, my máme nápady.

Společenské akce

Maturitní ples, firemní večírek, karneval - společenské akce, na které se chystáme jako na speciální událost, ať už je to cokoliv, tak ať je to výjimečné, ať to udělá dojem. Dojmy jsou to, čím se zabýváme a čím žijeme. Chcete, aby vaše akce byla vzrušující a velkolepá? Uděláme z vašich snů živou realitu. Představte si pár příkladů: brány, sloupy, tunel u vchodu, plovoucí balónky nad stoly nebo u stolu, podiová pozadí, velké balóny ze stropu, taneční parket s balónkových stropem, hvězdy, trsy balónků se stuhamy, balónkový déšť, ...

Svatební dekorace

Svatební dekorace dokážou ohromit i na těch nejméně pravděpodobných místech. Řekněte proto své ANO svatebním balónkům. Svatební balónky patří mezi formy, jak poutavě a za přijatelnou cenu dekorovat svatební místo, svatební stoly, svatební hostinu. Tady je šest neobvyklých způsobů, jak použít balónky pro svatební atmosféru.

  • součást ozdoby malých družiček
  • během vašeho portrétování
  • pozadí obřadu
  • při odchodu z obřadní síně
  • součást dekorace
  • na závěr svatebního večera

Součást ozdoby malých družiček

Vaši nejmenší účastníci, symbol krásy a čistoty, budou s hrdostí kráčet uličkou vyvolených s bílými balónky. Mohou nahradit klasické rozhazování okvětních lístků a doručit polštářek s prstýnky novou netradiční formou. Ale je tu jedno varování: Nepřivazujte stužky balónků k prstýnkům. Stačí malá nepozornost a symbol spojení mizí v ...

Během vašeho portrétování

Od vašeho fotografa budete mít spoustu fotek na kterých držíte svatební kytici a upřímně hledíte svému protějšku do očí. Změňte klišé a vytvořte společně několik náladových snímků, kde nevěsta a ženich na volném prostranství prochází s několika neobyčejně velkými balóny.

Pozadí obřadu

Balónky ve tvaru číslic a písmen jsou součástí mnoha oslav. Využijte kovový lesk těhto balónků pro zvláštní slavnostní pozadí, napište slovo LOVE stejně jako na tomto snímku nebo zvažte alternativu vašich iniciál, nebo datum svatby.

Při odchodu z obřadní síně

Hodně svatebních párů přihlíží tradičním zvykům a nechá na sebe od svých hostů sypat rýži, okvětní lístky, nebo čelí ataka mýdlových bublin, hned jak skončí svatební obřad. Podpořte kreativní nápad vypustit desítky bílých balónků hned po prvním veřejném polibku.

Na závěr svatebního večera

Lampiony přání, prskavky a ohňostroje se staly populárními způsoby jak zakončit svatební oslavy. Představte si však scénář vypouštění spousty barevných balónků na závěr oslav vašeho velkého dne.

Součást dekorace

Taky si myslíte, že balónky jsou jen na dětské oslavy? ... Zamyslete se znovu! Balónky patří mezi detaily, které oživí každý prostor a určitě se trefí i do vaši svatební dekorace. Stačí zvolit barevný odstín, vhodný vzor a nechat je proplout vaším velkým dnem. Dejte volnost odlišným nápadům a překvapivým výsledkům.

Soukromé akce

Jednou za život - bez zkoušky - vůbec nejlepší!
Balónkový kurýr není jen pro děti a jejich dětskou narozeninovou párty. Náš Balloon Taxi přijíždí na kancelářské večírky, narozeninové párty v restauracích a soukromí. Přiváží hotové oblouky, sloupy a stovky narozeninových balónků.