Balónková zábava

Balónkové závody

Jediné fair-play závody, při kterých hraje hlavní roli štěstí a náhoda. Balónky naplněné heliem startují hromadně a jsou vypouštěny ze sítě na stovky až tísíce kilometrů dlouhý let.

Každý balónek má svého sponzora, ale jen ten, který má štěstí a jeho balónek doletí nejdál, vyhrává. Sledujte průběh aktuálního závodu na www.balonkove-zavody.cz. Balónkovými závody a zajímavými cenami můžete obohatit jakékoli oslavy, anebo zábavnou formou získat prostředky na dobročinné účely. Máme unikátní systém a zkušenosti, poraďte se s námi o vaší představě.

Balónkový déšť

Spouštění balónků ze sítě jako atraktivní bod programu večírků a plesů. Balónky často skrývají nějaké překvapení - kupony do tomboly, výherní poukázky, bankovky. Máme připraveny sítě na dvě stě, pět set a tisíc balónků. Informujte se o detailech služby, zadejte poptávku a nechte si připravit cenovou kalkulaci.

XXL balóny

Okouzlující show, neobvyklé a neuvěřitelné, vlézt si do obrovského balónu a dovádět s ním i v něm! Profesionální umělci lezou do obrovských balónů a předvádějí jevištní show, atrakce pro malé i velké, na narozeniny, svatební párty nebo veletržní atrakce.