Balloon Taxi

Nová služba pro online nákupy.

S touto službou máte balónky naplněné héliem na místě určení (kancelář, domov, restaurace, kancelář, hotel, kostel, ap.) bezpečně, bezstarostně a levněji než jejich plnění z vlastní jednorázové plynové láhve!

Přitom všem těm, kteří rádi nafukují balónky a těší se na přípravy večírku, nabízíme možnost nákupu nenafouknutých balónků, k tomu ruční pumpičky nebo jednorázové héliové láhve. U každého produktu uvádíme spotřebu hélia na 1 ks balónku a tak si lze lehce spočítat i potřebné množství héliových lahví pro bezstarostné nafukování. V tomto případě však doporučujeme počítat s tím, že bez zkušeností s nafukováním héliových balónků vám určitě nějaký praskne, nebo bude nějak jinak poškozen.

Abyste předešli možnému zklamání, doporučujeme objednávat balónky a hélium včetně rezervy, anebo využít službu Balloon Taxi.

To je varianta, kdy objednáváte balónky včetně nafouknutí héliem a dodáním na místo určení. Tyto produkty jsou označeny malým banerem Balloon Taxi. Jedná se především o finančně náročné balónky a o balonkové komplety.

Projděte si naši nabídku! Pokud budete mít jinou představu nebo návrh na speciálně vytvořený komplet, kontaktujte nás a sdělte nám svoji představu. Vytvoříme pro ni samostatnou kalkulaci.

Se službou Balloon Taxi ušetříte čas a náklady na zbytečnou cestu v zácpách do specializovaného obchodu, hledáním parkovacího místa, hlídáním balónků před jejich poškozením během cesty, ap.

V současné době Balloon Taxi pracuje v těchto lokalitách a městech: