Trendy v oblasti balónkových svatebních dekorací pro rok 2021

Ilustrativní obrázek

📅 17. 01. 2021

Vstoupili jsme do roku 2021. Jaro je určitě na cestě a přináší s sebou automaticky začátek letošní svatební sezóny. Jestli bude rušná nebo umírněná, zatím nevíme. Spousty svatebních veletrhů jsou zrušeny, přeloženy na pozdější termín, nebo probíhají online. Snoubenci váhají s termíny a rezervacemi, inspirace pro výběr dodavatelů a dekorací jsou v nedohlednu. Ale ať to dopadne jak to dopadne, tak představu o svatebních šatech, kytici a prstýncích mají nevěsty už dávno. Proto pojďme soustředit naši pozornost na jemnější detaily svatebního dne, jedním z nich je svatební výzdoba.

Existuje celá řada svěžích balónků se svatebními dekory, různých stylů, detailů a barev, které se určitě stanou obrovskými trendy v průběhu roku. Pro inspiraci však přinášíme navíc naše tipy na top balónkovou svatební výzdobu pro rok 2021.

Balónky a svatby - dokonalá souhra!

Každá svatba, ať už v tradičním nebo moderním pojetí, je proces spousty událostí a momentů. Každý z nich je přitom zcela výjimečný a neopakovatelný. Každý z těch momentů má své místo v naší paměti a historii jako moment plný štěstí a exploze, prostě něco neopakovatelného. Jsou to emoce, které jsou v nás a které někdy neumíme předat navenek před objektivem. Balónky samotné to také neumí, ale jsou to poslové oslavy a šťastné chvíle, proto jsou oblíbené na celém světě, vždy když stojíme u některého z životního milníku.

Kamery už dávno nevrčí, foťáky necvakají, vše běží na mobilu a za chvíli na sociálních sítích. A balónky jsou u toho, jako dekorace a pokaždé jinak.

  • Zásnuby - ať už jde o romantickou žádost o ruku, o velkolepé oznámení na sociálních sítích nebo plnohodnotnou párty - propojte je s balónkovou dekorací nebo balónkovou kyticí, bude vidět, že slavíte ve velkém stylu.
  • Tým nevěsty a rozlučka se svobodou - patří již ke každému předsvatebnímu programu. Zábavný, rozkošný a sladký holčičí den, plný dárečků a překvapení, ale určitě ne bez balónků. Je to zábava, ke které se budete často ve vzpomínkách vracet.
  • Obřad - uvnitř nebo venku, určitě s obřími balónky, stylovými doplňky každé svatby! Velké balónky akcentují vyjímečnost události.
  • Fotografie - idylické vzpomínky, které se ochraňují po dlouhou dobu. Nechte si vytvořit pro dokonalé fotografie balónkové pozadí, např. v teplých pastelových barvách metodou organic.
  • Recepce - ať už jde o velkolepou nebo neformální slavnost, sdělte ten moment nového životního stavu elegantními balónky se zprávou Mr. and Mrs. Označte místa k sezení, stůl pro dary nebo stůl s dortem příhodnými tématickými balónky.
  • Večerní zábava - balónky mají své místo jako dekorace v předsálí, nad tanečním parketem a nakonec i v novomanželském svatebním pokoji.

Svatební balónky se prostě staly ve svatebním světě obrovským trendem. Zatímco v minulosti získaly na popularitě oblouky, girlandy a stěny, v současné době roste poptávka po balónkových stropech. Ať už jde o zavěšené balónkové mraky, nebo heliem naplněné balónky, tak balónkové stropy nabízejí neobvyklou výzdobu, kterou dosud mnoho svatebčanů nezažilo. Překvapení je pak velkolepé.

Podobný boom zažívají i balónové kulisy. Jejich popularita je doslova raketová. Již nějakou dobu se na svatební scéně osvědčují fotokoutky, avšak květinové stěny v pozadí jsou minulostí, nahradily je zmíněné balónové kulisy. Svatební páry a jejich hosté využívají fotokoutky jako kontaktní místo pro celodenní zábavu, a tak se více zapojují do svatebních oslav. Balónky v pozadí navíc umocňují radost a zábavu.

Barvy a styl

I přes obrovskou popularitu pastelových barev v roce 2019 očekáváme přechod ke klasickým barvám, jako je červená, žlutá, zelená, perleťově bílá, stříbrná a zlatá. Stejný scénář očekává i módní průmysl, barvy se budou střídat podle ročních období. V návaznosti na oznámení společnosti Pantone, která vždy na sklonku roku vyhlašuje barvu roku následujícího, novým trendem se stanou svatby ve žlutých tónech. Stejně jako v roce 2016, kdy byly zvoleny barvy dvě (starorůžová a pastelově modrá), tak i rok 2021 bude ve znamení spojení dvou barev. Potřebnou statečnost a vytrvalost bude reflektovat odstín šedé, konkrétně: Ultimate Grey, doplnit ji má optimistická žlutá – Illuminating Yellow. Teplou šedou - Brave Ground - představuje pro letošní rok i světový leader interiérových barev Dulux, u nich v roce 2020 dominovala mátově šedá a my jsme v tomto roce na svatebním veletrhu představili kombinaci šedé a mátově zelené. Pro milovníky tradice a elegance nutno dodat, že klasické pastelové barvy dominují latexovým balónkům, naopak fóliové balónky zůstávají u bílé a černé barvy, v kombinaci se zlatou a stříbrnou. Avšak trend chromových barev - Satin Luxe - se přenáší i do těchto klasických barev.
Perleťově bílé balónky se budou v letošním roce objevovat častěji, přichází totiž čas na svatby ve stylu perel. Očekává se, že perly budou jedním z průlomových svatebních motivů roku 2021. Perly přinášejí svěží nádech, kterým lze osvěžit všechny aspekty svatebního dne, oděvními doplňky počínaje, dortem a balónky konče.

Udržitelný život

Podlehnete nastíněnému trendu a zvolíte si svatební balónkové dekorace v kombinaci přátelských barev šedé a žluté, nebo se rozhodnete vizionářsky sami předpovědět barvu roku 2022 a být o krok napřed? Je to jen na vás, ale všichni si stále více uvědomujeme, že naše chování má dopad na naše životní prostředí a tak během roku 2021 očekáváme, že svatby se zaměřením na udržitelnost života budou nejvíce trendy.

A nejde jen o to, že nahradíme fóliové balónky latexovými s tím, že jsou biologicky odbouratelné. Jde o to, že při naší zábavě vzniká odpad, který dokáže zatížit planetu a je jedno jestli dlouhodobě nebo krátkodobě. Zkrátka máme nastaveny standardy pro to jak nakládat s odpadem, tak se jich držme a mysleme na to, že každý vedle nás je soused a má přirozenou touhu žít v čistém a nezatíženém životním prostředí.
Balloon Expert patří dlouhodobě mezi společnosti, které se distancují od volného a vědomého vypouštění balónků do ovzduší, všechny dodávané a prodáváné balónky opatřujeme patřičným závažím. Stůjte v této činnosti, prosím, vedle nás. Děláme to pro sebe!

Navštivte náš online obchod s balónky a vyberte si balónky pro svatby, výročí nebo narozeninové oslavy. Využijte možnosti dodání svatebních balónkových kompletů naplněných heliem službou Balloon Taxi.

Máte velkorysou představu o balonkové dekoraci na klíč, volejte na tel. 702 937 322, nebo napište na e-mail info@balonek.eu.

Uvažujete o neobvyklém fotokoutku pro vaši událost.

Balloon Expert nabízí svým klientům novou zábavu formou selfie fotokoutku ... s balónky v pozadí.