Satin Luxe Balloons - nevšední balónkové jiskření

Ilustrativní obrázek

📅 22. 03. 2021

New York, Long Island a bouřlivá dvacátá léta v USA. Období rozkvětu, extravagance, noblesního života, večírků plných lidí, alkoholu a hudby. To jsou kulisy nejlepšího amerického románu všech dob Velký Gatsby od Scotta Fitzgeralda. Románu, který se stal předlohou 6 filmovým adaptacím, přičemž ta z roku 1974 s Robertem Redfordem a ta poslední z roku 2013 s Leonardem DiCapriem v nás zanechává sen, přiblížit se, alespoň na malou chvíli, podobné americké realitě. Proto jsou témata večírků a plesů ovlivňována pojmy zmíněného Gatsbyho, ale také Charlestonem, Casinem nebo Mafií. Je to svět zábavy, lesku, třpytu a obdivu. A v tomto prostředí těžko obstojí něco obyčejného a všedního.

Ve světě balónků však neexistuje nic, co by je nevylepšovalo. Což byl taky důvod pro inspiraci Gatsbym a balónkový průmysl přinesl na trh v roce 2018 průlomovou technologii v povrchové úpravě latexových a fóliových balónků. Přišel čas zazářit! Tak jako slunce vychází každé ráno a oslňuje svět, tak tehdy se nové balónky zjevily z čista jasna a zazářily. Díky svému reflexnímu povrchu, výrazné barevné škále a hladké povrchové úpravě doplnily místo pro něco neobyčejného. Okamžitě se staly oblíbenými a změnily směr balónkových dekorací. Oslavy s těmito balónky se odlišují od těch běžných, jsou využívány vždy tam, kdy se oslavenci ohlížejí za svými úspěchy a další vyhlížejí v budoucnosti.

Globální výrobci balónků vsadili v této nabídce i na neobyčejné pojmenování těchto kolekcí, a tak se můžete setkat s pojmy Chrome Balloons, Shiny Balloons nebo Satin Luxe Balloons. Každá z těchto kolekcí má svoje pro a proti, pracujeme tedy se všemi, ale pro online prodej jsme vsadili na tu posledně jmenovanou kolekci - Satin Luxe Balloon. Balónky mají sametový nádech, někde mezi matným a tradičním lesklým povrchem, který najdete jen na balóncích z fólie. Jsme nadšení z této řady balónků, protože je sofistikovaná a luxusní a myslíme si, že v budoucnu ji bude následovat i řada dalších variant.

Latexové balónky v pěti základních barvách naleznete v našem e-shopu mezi latexovými kulatými balónky v klasické velikosti. Jde o naše nejprodávanější latexové balónky a rozvážíme je také naplněné heliem na místo dodání naší službou Balloon Taxi. Další z řady Satin Luxe jsou fóliové balónky ve tvaru srdce nebo hvězdy. Balónky až s osmi různými odstíny v řadě lze kombinovat jak s uvedenými latexovými, tak i s dalšími fóliovými balónky.

Kombinace černých a zlatých (Satin Luxe) balónků naplňuje představu o sytých barvách a jejich zářivých odlesků. Každá taková kombinace dodá oslavě elegantní nádech, ať už jde o romantický večírek, významnou životní událost nebo maturitní ples ve velkém stylu.

Vsaďte na balónky z řady Satin Luxe tak, aby se kouzlo povedlo!