Jak připravit vánoční párty s vánočními balónky

Ilustrativní obrázek

📅 03. 12. 2020

Vánoce jsou tradiční svátky a slavnosti v převládajících červených a zelených barevných tónech, s rozsvícenými stromky a svátečními dekoracemi. Jsou to také svátky, kdy lidé po celém světě pořádají večírky v rodinném kruhu, s přáteli, sousedy a spolupracovníky. Pokud máte v plánu i letos uspořádat takový večírek, tak vánoční balónky budou dokonalým způsobem, jak tuto událost zpříjemnit.

Na motivu (ne)záleží

V naší kultuře se pro vánoční dekorace dlouhodobě umísťují motivy sněhových vloček, hvězdiček, sněhuláků a vánočních ozdob. Přesně takovou skladbu balónků máme ve vánoční kolekci 2020 na našem e-shopu. Kromě toho existují balónky ve tvaru vánočních stromečků, dárků, tučňáků, cukrovinek, dokonce svátečních svetrů, ale prozatím stály vždy na okraji zájmu. O to větší zájem je o motivy související s oslavami Silvestra a Nového roku.

V závislosti na tom, jaký chcete použít vánoční motiv a jakou máte finanční představu, můžete vybírat od jednotlivých balónků, celých kolekcí nebo z řady balónkových kytic. Nabízí se zároveň možnost míchání a párování s kolekcí jednobarevných balónků. Například si můžete vybrat červený balónek ve tvaru pěticípé hvězdy se zářícími stříbrnými hvězdičkami. K němu přidejte několik červených, zelených nebo stříbrných latexových balónků a vytvořte si tak vlastní kytici. Taková kytice opatřená červenými stužkami navodí večírkovou atmosféru hned ve dveřích, kde budete vítat vaše hosty.

Každý si přijde na své

Pokud bude váš večírek malý a intimní, vypadají jeden nebo dva balónky s vánočním designem a k tomu v pozadí několik balónků ve zlaté nebo stříbrné, úžasně. Pro větší večírek s rozmanitější věkovou skupinou můžete umístit balónky se závažím doprostřed stolu. Pro zaplnění prázdného prostoru v místech s vysokými stropy, nebo za živou kapelou či DJ pultem použijte velké kulaté balóny. Průhledný kulatý balón s potiskem zlatých konfet se hodí jak pro oslavu Nového roku, tak i na vánoční večírek. V kombinaci s několika menšími balónky se stejným designem (konfetti balónky), nebo jen s jednobarevnými, vykouzlíte jedinečnou atmosféru.

Použití balónkové dekorace na vánoční večírek je skvělý způsob, jak mu dodat nový rozměr. Balóny a balónky se v průběhu let stávají na akcích tohoto typu více populárními. Díky spoustě možností jak balónky začlenit do tématu svátečního večírku bude vypadat váš domov krásně.

Kromě toho, že máme v nabídce balónky prakticky pro každou příležitost, nabízíme také konkurenceschopné ceny.

Podívejte se na náš e-shop s vánočními balónky!