Dokonalá dekorace rodinné oslavy: 3 důvody pro výběr balónků

Ilustrativní obrázek

📅 09. 11. 2020

Jedním z klíčů k zajištění úspěšné oslavy je pořízení jednoduché, poutavé a cenově efektivní dekorace. To je bez diskuze prostor pro balónky! Právě balónky Vám pomůžou vyrovnat poměr mezi praktičností a elegancí. Přesvědčte se.

Balónky jsou univerzální!

Latexové, fóliové, plastové, nafouknuté vzduchem, nebo naplněné héliem ..., v široké škále tvarů, velikostí a barev. To je místo pro neomezené možnosti. Jednoduchý latexový balónek (průměr 28 cm) naplněný héliem se vznáší 12 až 20 hodin. Pokud naplníte stejný balónek vzduchem, tak nebude létat, ale vydrží nafouknutý několik týdnů. Pro srovnání, fóliové balónky s héliem vydrží létat od 70 do 160 hodin, někdy až 10 dní. Výběr tvarů a materiálů je jen začátek. K dispozici máte balónky s poselstvím, značkou nebo licencí pro populární filmové postavy, nebo taky třeba fóliová čísla. Kupte si fóliový balón 5 a 0 na oslavu 50. narozenin. Doplňte je o balonkový banner Happy Birthday!, nebo vytvořte bublinovou zeď pro vyplnění prázdného prostoru. Nebo se zeptejte u Balloon Expert na možnosti větší dekorace Vaší příští akce nebo večírku.

Balónky poutají pozornost!

Spousta velkých akcí si vymezuje sektory a jejich aktivity a potom se snaží na ně upoutat pozornost. Někdy je však vhodné na takovou oblast upozornit jemnou formou. Například na svatební hostinu, nebo narozeninovou oslavu pro dospělé, přicházejí hosté s dárky. Může se stát, že někteří hosté přicházejí bez darů. Upozorňovat tak každého příchozího, kde se odkládají dary, nabývá příliš zdvořilé. Potom jsou balónky vhodnou alternativou pro zvýraznění a dekoraci stolu na dárky. Jasný signál pro dobrovolnou zastávku.

Snadný úklid!

Věřte tomu nebo ne, ale plán na rychlý úklid po oslavě je největší úkol hostitele. To platí i pro dekorace. Likvidace balónků je poměrně jednoduchá. Vypustit do vzduchu a je hotovo! To je laciný vtip, stejně jako nechat všechny balónky popraskat a vyhodit. Jedna z možností recyklace balónků spočívá v rozdání je dětem, dřív než odejdou. Ale zároveň máme jeden tip. Vyfouknuté balónky nezabírají mnoho místa a téměř všechny fóliové balónky mají zpětný ventil pro opětovné dofouknutí na pozdější použití. Informace najdete u každého produktu.

Pakliže přišla chvíle a nově se z Vás stává hostitel, vybírejte balónky pro dekoraci, které jsou poutavé, univerzální a snadno se likvidují.

Přejeme Vám úžasnou oslavu, hodně smíchu a hodně ocenění.