Čím větší balón, tím větší radost

Ilustrativní obrázek

📅 27. 01. 2021

Latexové balónky se vyskytují v mnoha různých velikostech a každá z nich má specifický účel použití. Obvykle pro účely dekorací oslav a večírků volíme klasický latexový balónek standardní velikosti 28 cm nebo 30 cm. Když však potřebujeme, aby se balónky vznášely delší dobu, volíme jejich větší varianty, a to 40 cm nebo 48 cm. Ale pouze u latexového balónu o velikosti asi 1 m docílíme WOW efektu a dlouhé doby vznášení se.

Na americkém kontinentu –⁠ především v Kanadě, Spojených státech nebo Mexiku –⁠ jsou v poslední době oblíbené a zbožňované latexové balónky o velikosti 41 cm / 16". V minulosti je ještě doplňovaly balónky o velikosti 61 cm / 24", nicméně trh o ně nejevil zájem a nyní se vyskytují zcela ojediněle. U nás v e-shopu si můžete koupit latexové balónky o průměru 48 cm / 19" (evropský kompromis mezi 41 cm a 61 cm), v balení po 4 ks. To znamená, že si můžete libovolně kombinovat své oblíbené barvy, aniž byste si museli kupovat celá velká balení balónků!

Výhody větších 48cm latexových balónků

  • Na fotografiích jsou běžné latexové nafukovací balónky o velikosti 24 cm –⁠ 28 cm méně výrazné s malým dopadem na efekt. Větší latexové balónky vypadají působivě a zdůrazňují velikost jiných předmětů nebo lidí.
  • Delší doba vznášení se! Až 40 hodin ve srovnání s latexovým balónkem o průměru 28 cm –⁠ 16 –⁠ 20 hodin.
  • Koordinovaná barevná paleta! Při výběru a koupi 48cm latexového balónku si můžete být jisti, že v kombinaci s menšími latexovými, dalšími fóliovými nebo Bubble balónky budou barevně ladit.
  • Překvapíte své hosty, přátele a rodinu něčím jiným než obvykle.

Pro velkou událost, velké balóny

V našem e-shopu objevíte v kategorii velké kulaté balónky více velikostí speciálních balónů, my doporučujeme na výběr z nabídky velkých –⁠ cca 1m –⁠ latexových balónů, protože až tady objevíte plný potenciál a kouzlo velkého balónu.
Balón ve tvaru koule se elegantně vznáší ve vzduchu a dokáže okouzlit své okolí svým tvarem. Metrové balóny, které si můžete koupit v našem e-shopu, pocházejí od prestižního výrobce balónků na světě, americké společnosti Pioneer. To je záruka pro svěží barvy, trendové vzory a jistotu toho, že takový balón dlouho vydrží (naplněný heliem se vznáší 3–5 dní) a nepraskne!

Takzvané metrové balóny jsou vhodné pro krásné pozadí nebo jako poutavá rekvizita pro focení. To se z nich stává nepřehlédnutelný detail fotostěny pro selfie a plní se vzduchem. Pro zvýraznění lehkosti postavy naplňte balón heliem. Nespornou výhodou takového balónu je, že udrží i další dekorace. Můžeme něco připevnit pod nebo na samotný balón. Například látkové stuhy s potisky nebo ozdobné mašle připevněné pod balónem vypadají krásně. Zakrytím balónu vrstvou tylu nebo jiného lehkého materiálu lze získat éterickou atmosféru. Nechte se inspirovat fotkami Instagramu Qualatex. Fotografie ukazují různé způsoby použití těchto balónů jako důležitého stylového prvku. Vaše fotka s velkými balóny může vnést romantický nebo smyslný tón, někoho rozesmát nebo dokonce dojmout ...

Jste inspirováni, máte již vlastní nápady, ale obáváte se, že nafukování tak velkého balónu je pro vás velké sousto? Neváhejte kontaktovat Balloon Expert na tel. 702 937 322 pro konzultaci a cenovou nabídku pro realizaci dodání a naplnění velkých balónů.