Batolata a balónky

Ilustrativní obrázek

📅 11. 12. 2020

Jak batolata vnímají narozeninové balónky?

Jako rodič batolete, které nade vše milujete a zbožňujete, když se blíží doba jeho narozenin, chcete udělat vše pro to, aby byl ten den slavnostní a výjimečný. Ať už budete pořádat oslavu narozenin doma, nebo u prarodičů, anebo na jiném jedinečném místě, oživte tento prostor narozeninovými balónky. A připravte si kameru, protože jakmile vaše dítě uvidí nádheru přítomných balónků, jeho oči se rozsvítí a úsměv rozzáří.

S plánováním dokonalé oslavy narozenin začněte co nejdříve. Chcete-li si hned na začátku ušetřit nervy, čas a peníze, rozhodněte se pro dodávku balónků až ke dveřím vašeho domu. Můžete si sice online objednat pouze balónky s tím, že je budete plnit vzduchem a někam aranžovat. Tím je však degradujete a připravujete o jejich magické kouzlo vznášení se v prostoru. To je ten moment, který děti fascinuje, přitahuje jejich pozornost a dává jim pocit vzrušení a štěstí. Pokud tedy budete preferovat možnost dodání balónků naplněných héliem, objednejte si je online u spolehlivého dodavatele, třeba zde.

Chcete-li mít jistotu správné volby balónků pro vaše batole, zvažte následující doporučení:

Barvy - batolata milují jasné barvy, proto se zaměřte na červenou, modrou, zelenou, žlutou a oranžovou. Objednejte si jednobarevné balónky a mixujte jejich kombinace. Samotné latexové, samotné fóliové, anebo společný mix barev a materiálů. Také si můžete objednat předem navrženou balónkovou kytici, a to s motivy a barvami vhodnými pro malé děti.

Motivy - prostor pro volbu fóliových balónků, které mají vždy zářivé barvy, ale také neuvěřitelný design. Např. čtvercový balónek s postavou Mickey Mouse uprostřed a červeným rámem kolem vnějšího okraje je perfektní. Další z možností může být fóliový balón ve tvaru ryby z filmu Hledá se Dory. Zářivá modrá v kombinaci s kulatými červenými, oranžovými a zelenými balónky z ní udělá vynikající volbu. Pokud máte dceru, která miluje princezny, můžete kombinovat a vytvořit kytici z velkého fóliového balónu Popelky a menších fóliových srdíček. Balón má různé odstíny modré, srdíčka potom volte jak v modré, tak růžové nebo bílé barvě.

Balónkové kytice spolu s úsměvem vašeho dítěte rozjasní každou oslavu.

Balónky nejvyšší kvality a odpovídající ceny najdete na našem e-shopu.